Perakendenin Geleceği Deneyimde

Tüm kanallarda, marka deneyimiyle ilgili ilk ve öncelikli unsur müşteri sadakatidir.
Kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak, tüketicileri sadık müşterilere dönüştürme sürecinde kilit rol oynar.

Müşteri deneyimi yeniden
tanımlanıyor

HP, geleneksel satış noktasından mobile kadar mağaza içi çözümleri kapsayan en geniş portföyle, perakendecilere ve hizmet sektörü yöneticilerine, çalışanlarını güçlendirmek için ihtiyaç duydukları araçları sunuyor. İster bir kafedeki barista olsun, ister bir giyim mağazasındaki satış temsilcisi, HP, deneyimi kişiselleştirmeniz ve müşteri sadakatini artırmanız için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunuyor.

Şıklık ve inovasyon bir arada

Duruşunuzu tek bir söz söylemeye ihtiyaç duymadan belirtin ve markanızın estetik açıdan çekici tasarımlar ve inovasyon sunan teknolojilerle farklılaşmasını sağlayın. Tüm bunları işinizi yürütmek için temel gereksinimleriniz olan istikrar ve güvenilirlikten taviz vermeden yapma ayrıcalığıyla...

Gönül rahatlığı sunan performans, güvenilir koruma

İşletmenizin büyük veya küçük olması farketmeksizin, müşterilerinizin beklediği rahat ve düzenli deneyimi sunun. HP Perakende Çözümleri, kritik öneme sahip varlıklarınızı güvence altına almanıza yardımcı olacak dahili koruma özellikleriyle işinizi başarıyla sürdürmeniz için ihtiyaç duyduğunuz güç ve performansı aynı çatı altında topluyor.

İstediğiniz esneklik, ihtiyaç duyduğunuz işlevsellik

Geleneksel bir POS sistemine ve Toledo’dan Tayvan’a kadar her çıkışa uygun aksesuar bağlantı noktasına ya da satış katınızdaki müşterilerinize hizmet vermek için daha mobil çözümlere ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Hiç fark etmez. Çünkü HP size özgü iş ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Olağanüstü müşteri deneyimi sunun ve işinizi büyütün

HP Satış Noktası Sistemleri

Güvenebileceğiniz teknoloji çözümleriyle müşterilerinizin
beklediği rahat ve düzenli deneyimi sunun.
HP RP9 Perakende Sistemi

Olağanüstü zariflikte bir all-in-one

Güçlü performans ile güvenilir mühendisliği aynı çatı altında buluşturan bir All-in-One ile tanışın. Modern ve çok yönlü HP RP9 Perakende Sistemi ile müşterilerinize hem şık hem de cazip bir deneyim sunun.

Daha Fazla Bilgi


Elite Pos HP Nantucket

Zarif güç merkezi

Kişiselleştirebileceğiniz bir çözümle all-in-one kavramını yeniden tanımlayan bu şık ve gösterişli çözümü zahmetsizce entegre edin. En yeni Intel® işlemci teknolojileri ve depolama seçenekleri, dokunmatik ekran teknolojisi ve entegre aksesuarlar arasından dilediğiniz seçimi yapın.

Daha Fazla Bilgi


HP RP2 Perakende Sistemi

Gösterişli, şık ve küçük çalışma alanları için ideal

İhtiyaç duyduğunuz her yere sığabilen, 14 inç diyagonal dokunmatik ekranlı bu kompakt all-in-one ile işinize şık bir dokunuş ekleyin. Sisteminizi işletim sistemi, dokunmatik teknolojisi ve entegre aksesuar seçiminize göre dizayn edin.

Daha Fazla BilgiHP MX12

Kasadaki işlemi müşterinizin yanına taşıyın

HP MX12 Retail Solution ile esnek ödeme etkinleştirme becerilerinin güç ve performansını bir araya getirerek verimli, mobil ve müşteri odaklı bir perakende operasyonu oluşturun.

Daha Fazla Bilgi


HP MP9

İhtiyacınız olan her şey için tasarlandı

Perakende gereksinimlerine göre her yerde kullanabileceğiniz son derece küçük boyutlu ve esnek bir güç merkezi platformu olan HP MP9 Perakende Sistemi sayesinde işletmenizi, mağaza içinden arka ofise ve aradaki tüm noktalara kadar her yerden yönetebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

“Perakendecilerin %70’i, tüketicilerin bir alışverişten vazgeçip mağazayı terk etmeden önce beş dakika ya da daha az süre beklediğini bildiriyor.”

Sizin için doğru olan çözümü oluşturun

HP Perakende Aksesuarları

Barkod okuyuculardan fatura yazıcılara, çeşitli yazarkasa
çekmecelerinden görüntüleyicilere kadar POS çözümünüzü size
özgü ihtiyaçlara göre kişiselleştirin.
Perakende
Görüntüleyicileri

HP’nin göze hitap etmenin yanı sıra hem dokunmatik hem de dokunmatik olmayan seçeneklerde geniş çeşitlilikte ekran boyutlarıyla sunulan perakende görüntüleyici ailesi ile müşterilerinize ve çalışma arkadaşlarınıza gelişmiş bir deneyim sunun.


Fatura
Yazıcılar

HP özgün iş ihtiyaçlarınıza yönelik geniş çeşitlilikte ve yüksek kaliteli fatura yazıcılar sunuyor. Çok işlevli MICR cihazından uygun maliyetli termal fatura yazıcılara kadar değişen ürünler sunan HP’ye, fatura yazıcı ihtiyaçlarınız için güvenebilirsiniz.


Barkod
Okuyucular

Basit bir 1D lineer okuyucudan tüm yönlere okumayı da kapsayan genişletilmiş işlevselliğe sahip okuyuculara kadar geniş bir ürün gamı içerisinden seçiminizi yapabilirsiniz. 2D ve toplu şifre okumanın yanı sıra daha fazla esneklik için kablosuz modelleri de tercih edebilirsiniz.Yazarkasa
Çekmeceleri

HP standart ve yoğun hizmete özel yazarkasa çekmecesi seçeneklerinin yanı sıra küresel çapta evrensel kullanım için geniş çeşitlilikte yerelleştirme seçenekleri sunuyor.


Klavyeler
ve MSR’ler

HP, POS klavyelerden manyetik şerit okuyuculara (MSR) kadar değişen geniş çeşitlilikteki veri giriş cihazlarıyla özel POS gereksinimlerinizi karşılıyor.


Entegre
Aksesuarlar

HP, her bir all-in-one platformu ve belirli perakende görüntüleyicileri için, söz konusu donanımların şık tasarımlarını tamamlayan ve değerli tezgah alanından tasarruf ettiren, geniş çeşitlilikte aksesuar seçenekleri sunuyor. HP, barkod okuyuculardan manyetik şerit okuyuculara ve parmak izi okuyuculardan boyutları 2 x 20 ila 15.6 inç arasında değişen müşteri ekranlarına kadar geniş seçeneklerle size işlevsellikten ödün vermeden çalışma alanınızı en yüksek seviyede artırma becerisini sunuyor.


Perakende

İşiniz ister küçük olsun ister büyük, olağanüstü bir müşteri deneyimi yaratmak kritik öneme sahiptir. HP, müşteri sadakati yaratmak için ihtiyaç duyduğunuz güç, performans ve esneklikle donatılmış perakende teknolojisini sizlere sunuyor.


Restoranlar

Düzenli ve kaliteli servis, başarılı bir restoranın olmazsa olmazıdır. Teknoloji, müşteriye daha fazla bilgi sunulması, sipariş doğruluk oranının artırılması, bekleme sürelerinin azaltılması ve en önemlisi müşteri deneyiminin iyileştirilmesine destek olabilir.


Gıda ve İlaç

Perakende teknolojileri gıda ve ilaç sektöründe başarının anahtarıdırlar. Akıcı ve üretken operasyonlar sağlamak için mağazaların, özellikle de müşteri yoğunluğunun zirve yaptığı anlarda verimli ve güvenilir ödeme işlemi yapmaları teknolojiden yararlanmalarına bağlıdır.